Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

Bekod Automation

Firmamızın başlıca faaliyet alanını oluşturan mühendislik hizmetini, işletme tecrübesi ve kalite politikası sayesinde sağlamaktadır. Mühendislik, makine ve otomasyon konularında faaliyet gösteren firmamız işletmelerden aldığı güç ile bünyesinde daha çok iş imkanı yaratmak, gelecek kaygısı olmadan, çalışmayı seven, paylaşımcı, yenilikçi, güvenli iş ortamımızı sürdürmek ve geliştirmek için çalışmaktadır.

Bu şekilde adım adım gelişen büyüyen firmamız ihtiyaç duyduğunuz projeleri geliştirerek en yüksek kalitede ve en optimum maliyette hizmet sunmaktadır.

Toplumsal sorumluluk ve doğaya saygı bilinciyle kullanım kalitesi yüksek sistemler üreterek işletmelere değer katan, sürekli yenilikçi ve paylaşımcı teknolojiyi ön planda tutan ve bunu ilke edinmiş bir şirketiz.

Firmamız gerek teknik personeli gerekse partner desteğiyle sizlere otomasyonda daima daha uygun çözümler sunmayı teklif ve taahhüt eder.

Firma Tanıtım Talebiniz için lütfen info@bekod.com adresine mail gönderiniz.

 

EKİBİMİZ

Tecrübeli ve inovatif yetenekler ile kadrosunu güçlendirmeye devam eden BEKOD MÜHENDİSLİK 18 yılın üzerinde tecrübeye sahip kurucu kadrosu yanı sıra ekibinde güçlü saha elemanları ve Proje Sorumlularına sahiptir. Otomasyon ve tasarım personelinin tamamı üniversite mezunudur.